• Piątek, 19 kwietnia 2024

Usuwanie blizn laserem ablacyjnym

Ipixel do usuwania blizn laserem ablacyjnym to nowa metoda w gabinetach medycyny estetycznej. Coraz więcej kobiet po przebytej ciąży narzeka na występowanie blizn, które skutecznie mogą usunąć jedynie odpowiednie lasery. Dzisiaj dowiecie się w jaki sposób to się odbywa i ile kosztuje usuwanie blizn.

Jak wygląda laseroterapia?

Usuwanie blizn przy pomocy lasera polega na wysłaniu wiązki światła pod skórę. Dzięki temu rozpoczną się procesy wewnętrzne, które skurczą skórę. Do tego rodzaju zabiegów zazwyczaj wykorzystuje się jad kiełbasiany, który paraliżuje skórę lub mięśnie, co w efekcie redukuje blizny. Zabiegiem maskującym, czyli końcowym jest wybielanie skóry.

Ile kosztuje usuwanie blizn laserem?

Mediana cen wynosi około 300 złotych za jeden zabieg. Potrzeba ich kilku, aby pozbyć się wszystkich blizn. Zabiegi należy powtarzać raz do roku lub w przypadku powstawania kolejnych blizn. Jako, że zabiegi nie są drogie, to decyduje się na nie coraz więcej kobiet i mężczyzn. Usuwanie blizn przy pomocy lasera nie szkodzi organizmowi, dlatego chętni nie powinni się niczego bać.

Usuwanie blizn laserem ablacyjnym to jeden z najlepszych sposobów na przywrócenie odpowiedniej sylwetki ciała. Zabieg nie jest kosztowny, dlatego od czasu do czasu warto się go poddać.